Команда

Тетяна Саніна

Соціологиня, координаторка кабінетного та кількісного етапів

Випускниця НаУКМА, магістрка соціології, керівниця Ресурсного центру для дітей та підлітків «Чародім», тренерка, авторка науково-популярних статей, дослідниця дитинства, сімейна медіаторка, учасниця волонтерського проекту Ліга медіаторів України, супервізорка та менторка медіаторів, членкиня Асоціації сімейних медіаторів України, старша викладачка кафедри соціології НаУКМА, продюсерка кіно- та відеопроектів. Авторка соціально-психологічних романів із серії «Історії медіації».

Сфера інтересів: соціологія дитинства, розвиток емоційного інтелекту, теорія множинного інтелекту, ненасильницьке спілкування (NVC) та відновне правосуддя.

Хобі: соціальні танці (сальса, сон, зук), мінімалістичний біг та вітрильний спорт.

Юлія Соболь

Проєктна менеджерка, дослідниця дитинства

Менеджерка культурних проєктів, організаційна координаторка ГО
"Культурні географії". Починаючи з 2015 року, Юлія активно залучена у сферу культурних та інноваційних освітніх проектів для дітей та підлітків, як співзасновниця ініціативи “Дитячі географії”, що покликана звернути увагу на присутність дітей у міському просторі та надати їм необхідні інструменти для розуміння ключових процесів у місті і суспільстві. Протягом трьох років активної роботи у цьому напрямі було втілено більше 10 унікально створених проектів, які дозволили дітям отримати нові знання та навички у застосуванні мистецьких та дослідницьких методів, у співпраці з провідними культурними інституціями в Україні та за кордоном. Свій диплом, над яким у 2017-18 рр. Юлія працювала на магістерській програмі з соціології та соціальної антропології Центральноєвропейського університету в Будапешті, Угорщина, присвятила “дитячій темі”: дослідженню практик самостійного пересування дітей містом.

Тіна Полек

Антропологиня, координаторка якісного етапу

Кандидатка історичних наук. Співзасновниця ГО “Центр прикладної антропології”, діяльність якої спрямована на проведення актуальних антропологічних досліджень та інституціоналізацію соціокультурної антропології в Україні. Членкиня Європейської Асоціації Соціальних антропологів (EASA - European Association of Social Anthropologists). Бізнес-антропологиня в компанії “Die Kulturtäger”.
Авторка книги “Дитяча книжечка про українські традиції” (Дуліби, 2018, 64 с.), наукових антропологічних досліджень та науково-популярних статей з історії антропології, міської антропології, цифрової антропології, корпоративної антропології тощо. Веде просвітницький україномовний телеграм-канал “Антропологинька”.

Марія Матяшова

Комунікаційна менеджерка проєкту

Комунікаційниця Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA. Працювала з Представництвом Фонду Гайнріха Бьолля в Україні, Центром урбаністичних студій, інтернет-виданням texty.org.ua та ін.

Наталія Шульга

Ілюстраторка, розробниця візуального стилю.

Працює над книжковими ілюстраціями та обкладинками, зокрема для видавництв CANactions, ВАРТО, Port.agency, ілюстраціями для ГО Urban Curators, SIDAA, MOM, Інженерний тиждень та інших.